HAKKIMIZDA

Geçmişten günümüze birçok firma ile e-ticaret alanında çalışma gerçekleştirdik ve bu süreç sonucunda bir firma için en önemli olan konunun, faaliyette bulunduğu sektörde doğru hedef kitleye uygun pazarlama ve ürün stratejileri ile hareket etmesi kanaatine vardık. Sizlere bu deneyimler sonucunda e-ticaret alanında eşsiz hizmetler sunabilmek amacıyla Oveosoft yolculuğuna çıkmaya karar verdik. Alanında uzman 16 kişilik ekibimizle ile sizlere güvenilir bir hizmet vermeyi ve e-ticaret operasyonunuzu en verimli şekilde yönetmeyi amaçlıyoruz. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz e-ticaret danışmanlığı hizmetimiz sayesinde e-ticaret şubenizi emin adımlarla büyütüyoruz. Bu süreçte yapmanızı istediğimiz tek şey ise kargonuzu takip etmek ve fatura kesmeniz oluyor. Ürünlerinizi dijital pazarda hedef kitleye ulaştırmayı veya satışlarınızı arttırmayı amaçlıyorsanız doğru adrestesiniz. Uzmanı olduğunuz işi yaparken omuzlarınızdaki yükü alarak sizleri doğru pazarda rekabet etmenizi ve doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Son yıllarda ülkemizde ve dünyada büyük bir çıkışa geçen e-ticaret, geniş kullanıcı kitlesine sahip ve birçok yönden avantajı beraberinde getiren sektör olmayı başarmakla kalmayıp tüm dikkatleri de üzerine çekmeyi başarmıştır. Hala ülkemizde değeri anlaşılmamış bu değerli hazineye kavuşmak için Amerika’yı keşfetmenize gerek yok. Oveosoft olarak sizin için gerekli olan tüm reçeteleri bir araya getirerek, doğru tedaviyi uyguluyoruz. Bunun yanında tedaviyi uygulamakla kalmayıp e-ticaret performansınızı yaptığımız analizlerle siz değerli müşterilerimize raporlayıp, sizlerle deneyimimizi paylaşıyoruz. Yürümeyi değil koşmayı hedeflediğimiz bu maratonda elde ettiğimiz ve edeceğimiz başarılara ortak olmak için bir telefon veya mail kadar uzağınızdayız.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Kuruluşundan bu yana, deneyimini ileriye taşıyacak genç yetenekleri bünyesine katan Oveosoft sürekli gelişim politikasını insan kaynaklarında da uygulamaktadır.Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi doğrultusunda Oveosoft'un stratejik hedefleri baz alınarak tüm çalışanların görev tanımlarına uygun hedef ve yetkinlikleri belirlenmektedir.

IKPolitikamiz

Çalışanlarının sağlığı ve güvenliğine özel önem veren firmamız, her çalışanın işe girdiği günden itibaren iş güvenliği konusunda alması gereken önlemler ile ilgili eğitimlerini vermekte ve iş ortamında bu konuda sürekli iyileştirme çalışmaları sürdürmektedir.Adil ve standartlara dayalı olan ücret sisteminde, piyasa koşullarına uygun ücretlendirme ve yan olanakların yanı sıra performansa dayalı ödüllendirmeler de yapılmaktadır.

Neler yaptık?

Oveosoft'un hızına yetişebilecek dinamik ve öğrenmeye istekli çalışma arkadaşları arıyoruz.Eğer sen de bu ekibe katılmak istiyorsan şimdi formu doldur!