Blog

Oveosoft'un sektörel bilgiler ve günlük hayata dair bilmeniz gereken haberleri siz değerli kullanıcılarına ulaştırdığı yazı köşesidir.

Instagram Mağazası Nasıl Oluşturulur?

Instagram alışveriş özelliği Türkiye’de aktif olduğu andan itibaren büyük ilgi gördü. Hali hazırda Instagram’dan satış yapan küçük büyük bir çok marka e ticaret sitelerine yönlendiren etiketler sayesinde Instagram’ı daha verimli bir şekilde kullanmaya başladılar.

Instagram Reklamları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Instagram, günümüz kullanıcılarının alışkanlıkları ile ilgili yapılan araştırma sonuçlarına göre; 700 milyonu aşan kullanıcı sayısı ile Facebook ve YouTube’un ardından, en fazla kullanılan üçüncü sosyal medya platformu. Bu pazarın değerini fark eden, dünya genelindeki 5 milyonu aşkın işletme ise hedefledikleri dijital pazarlama sonuçlarını alabilmek için stratejilerinde Instagram reklamlarına da yer veriyor, marka, hizmet ve ürünlerini Instagram reklamları ile tanıtıyor.

Mobil Aplikasyonların Faydaları

Mobil uygulamalar her geçen gün önem kazanıyor. Sağlık sektöründen iş dünyasına kadar her alanda mobil uygulamalardan yararlanmak mümkün. Mobil Uygulama Faydaları web sitesi sahibi olmakla eş değer hatta gün geçtikçe web sitelerinin yerini alabilir.

Pazaryerlerinde Olmanın Faydaları

Birçok e-ticaret mağazasına ev sahipliği yapan pazar yerleri, günümüzün en popüler e-ticaret sitelerinin büyük çoğunluğunu oluşturuyor.

Sosyal Medya Yönetiminin Önemi

Sosyal medya hesap yönetimi, genel anlamı ile markaların bulundukları sosyal medya alanlarını profesyonel şekilde yönetmek ve geliştirmek anlamına gelmektedir.

Hazır Web Sitelerinin Faydaları

Web sitesi hazırlamak hem yazılım hem de tasarım bilmeyi gerektirir. Ancak hazır web sitesi şablonları sayesinde hiçbir kodlama herhangi bir programlama bilgisine ihtiyacınız yoktur.

Bilmeniz Gerekenler

Antalya E-ticaret Danışmanlığı

antalya e-ticaret danışmanlığı

E-ticaret Danışmanlığı Hizmeti

e-ticaret danışmanlığı hizmeti

Antalya E-ticaret Danışmanı

eticaret1

Antalya E-ticaret Danışmanı Bul

1

E-ticaret Danışmanlığı Nedir?

e-ticaret danışmanlığı nedir